R.R. & Z.V. Maas en Roer

Roermond
Limburg

Over R.R. & Z.V. Maas en Roer

De Roermondse Roei- en Zeilvereniging Maas en Roer is opgericht in 1909 en kent 592 leden. De vereniging is actief in het wedstrijdzeilen en heeft vele successen behaald. Prestaties van diverse leden zijn o.a. 2 wereldkampioenen, 7 Nederlandse kampioenen en een Duits/Belgisch/Zwitsers kampioen. De kampioenschappen zijn o.a. gevaren in de H-Boot, Randmeer, Yngling, Europe, Optimist, Melges24 en ORC1.

Het team
Max Visser

Max Visser

10-11-1954

Zeil CV

 

Resultaten:

  • 4x Nederlands Kampioen Randmeer
  • NK Randmeer 3e
  • Meerdere podiumplaatsen ONK Yngling periode 1978 tot 1998
  • WK Yngling 11e
  • NK Randmeer 2e
  • Eredivisie Zeilen 2e plaats 2015
  • Qualificatie wedstrijd SCL St. Petersburg 11e plaats 2016
  • Finale SCL Porto Cervo 6e plaats 2016
  • Eredivisie Zeilen 4e plaats 2016


Michel Peulen

Michel Peulen

02-10-1989

Zeil CV

 

Resultaten:

  • 83th at World Championschip Splash 2005
  • 42th at World Championschip Splash 2006
  • 19th at World Championschip Splash 2007
  • 8th at ARC 2009 Atlantic Rally for Cruisers – Las Palmas to St.Lucia
  • Youth Dutch Champion Yngling 2010
  • Youth Dutch Champion Yngling 2011
  • Youth World Champion Yngling 2011
  • 5th at World Championschip Yngling 2011
  • Silver medal at World Championschip H-Boat 2011
  • Youth World Champion Yngling 2012
  • Youth Gold Cup Champion Yngling 2012
  • 5th at World Chmpionschip Yngling 2012
  • 4th at World Championschip H-Boat 2012
  • Dutch Champion H-boat 2013
  • 12th at World Championschip H-Boat 2013
  • 33th at World Championschip Melges 2015
  • 2nd at Dutch Champions League Sailing event 2015
  • Qualifications SCL St. Petersburg 11 nd 2016
  • Finals SCL Porto Cervo 6e th 2016
  • Eredivisie Zeilen 4th 2016

Nic Gommans

Nic Gommans

25-08-1997

Zeil CV

 

Resultaten:

  • Diverse clubwedstrijden gewonnen in de Laser.
  • Clubkampioen in 2013
  • 2e Clubkampioenschap 2014
  • Eredivisie Zeilen 2e plaats 2015
  • Eredivisie Zeilen 4e plaats 2016

Robert Jan Kentgens

Robert Jan Kentgens

16-07-1992

Zeil CV


Resultaten:

  • Dutch Champion Optimist Teamracing 2003
  • Dutch Champion Optimist 2006
  • Dutch Champion Optimist Teamracing 2006
  • Youth Dutch Champion Yngling 2010
  • Youth Dutch Champion Yngling 2011
  • Youth World Champion Yngling 2011
  • Youth World Champion Yngling 2012
  • Youth Gold Cup Champion Yngling 2012
  • Swiss Champion Yngling 2013
  • Dutch Champion Melges24 2013
  • Dutch Champion ORC1 2014
  • Yeoman Challenge Throphy inshores 2014
  • Eredivisie Zeilen 2e plaats 2015
  • Qualifications SCL St. Petersburg 11 nd 2016
  • Finals SCL Porto Cervo 6th 2016
  • Eredivisie Zeilen 4th 2016

Verdere belangrijke deelname evenementen

–       Sailing Arabia the Tour 2014/2015

–       World, Youth worlds, European, Youth Europeans, National Championships Optimist, 420, Yngling, H-boat, Melges24, Farr30, Seascape18, ORC (X-35)

Toine de Leeuw

Toine de Leeuw

02-12-1960

Zeil CV

 

Resultaten

  • Vaar wedstrijden sinds midden jaren 90.
  • Deelgenomen aan diverse NK’s, EK ‘s en Worlds in diverse klassen.
  • Meest gevaren in Yngling, H-boot, Draak en Melges-24.
  • Eredivisie Zeilen 2e plaats 2015
  • Eredivisie Zeilen 4th 2016

Anne-Christianne Kentgens

Anne-Christianne Kentgens

18-11-1994

Zeil CV


Resultaten
Optimist, Yngling, 420

  • Dutch Champion Team Racing Optimist 2006
  • Best Dutch Girl Dutch Championship Optimist 2009
  • 5th at Dutch Nationals Yngling 2010 (skipper)
  • Bronze Medal Youth European Championship Yngling 2010 and 2011 (skipper)
  • Youth Dutch Champion Yngling 2010 and 2011 (skipper)
  • 5th at World Championship Yngling 2011 and 2012 (skipper)
  • Youth World Champion Yngling 2011 and 2012 (skipper)
  • Boat with Worlds Best Female Skipper Yngling 2011 and 2012 (skipper)
  • Youth Gold Cup Champion Yngling 2012 (skipper)
  • Best Dutch Female Team 420, 2012 (skipper)
  • Best Dutch Female Team Dutch Championships 420, 2012 (skipper)
  • Selected for ISAF Youth World Championship 420, 2012 (skipper)
  • 13th at the ISAF Youth World Championship 420, 2012 (skipper)

Match Racing

  • Womens International Match Racing Series (WIMRA)-events (Team Zuiderbaan)
    • Women’s Match Race Golfe du Morbihan 2014
      • Place: 2nd
      • Position: bow
      • Race info: grade 1, Beneteau 7.5 (asymmetric)
    • Lysekil Women’s Match 2014
      • Place: 7th
      • Position: pit/trim
      • Race info: grade 1, DS37
    • Overall placing WIMRA 2014:7 th
    • ISAF Women’s Match Racing World Championship 2015
      • Place: 8th
      • Position: pit/trim
      • Race info: Match 28
    • Lysekil Women’s Match 2015
      • Place: 6th
      • Position: pit/trim
      • Race info: grade 1, DS37
    • Overall placing WIMRA 2015: 9 th
  • ISAF Nations Cup- Regional Final- Europe (Women) in Howth, Dublin
    • Place: 2nd
    • Position: main trimmer
    • Race info: grade 2, J80, Nations Cup Qualifier
  • Selected for ISAF Nations Cup- Grand Final (women) in Vladivostok, Russia
  • World Match Racing Tour (WMRT)–Events
    • Dutch Match Cup 2015
      • Place: 12 th
      • Position: bow
      • Race info: grade 1, Max Fun

Patrick Vrancken

Patrick Vrancken

10-12-1960

Zeil CV

 

Resultaten:

  • Wereldkampioen H-Boat
  • Vice-Wereldkampioen H-boat
  • 10 x Nederlands Kampioen / Klassen Kampioen H-boat
  • Winner Kieler Woche H-boat
  • Zwitsers Kampioen H-boat
  • Vice-Zwitsers Kampioen H-boat
  • 6 x West-Duits Kampioen H-boat

Jaap Smolders

Jaap Smolders

03-06-1977

Zeil CV

 

Resultaten:

  • European Champion Yngling 2009
  • European Champion Yngling 2010
  • World Champion Yngling 2011
  • World Champion Yngling 2012
  • Dutch Champion Yngling 2012
  • European Champion Yngling 2015
  • SCL St. Petersburg 11 nd 2016
  • Finals SCL Porto Cervo 6e plaats 2016
  • Eredivisie Zeilen 4th 2016

Verdere belangrijke deelname evenementen

  • World, European, National Championships, Laser 2, Yngling, Melges24, ORC (X-40)

Rene Heynen

Rene Heynen

05-03-1971

Zeil CV

Resultaten

  • H-Boat World Champion 2007
  • H-boat Vice- World Champion 2006, 2011
  • H-boat 3th place words 2007
  • H-boat 10 x Dutch champion
  • H-boat Swiss champion 2007
  • H-boat Swiss vice champion
  • H-boat German champion 2011
  • H-boat Vice German champion 2016
  • H-boat 6 x West-German champion
  • Contender 3 x Dutch class champion 2009, 2011, 2012
  • Contender West German champion
  • Contender Vice-German champion 2016
  • Contender Vice Dutch champion 2016
  • Contender 6th Europeans 2016